Pirni-spinati smuuti

Smuutid on üks ääretult lihtne, kiire ja maitsev viis, et täita kõhtu või nautida ühte vitamiinirohket vahepala. Nendega saab nii palju mängida ja katsetada ja võimalused on lõputud. Smuutid sobivad väga hästi kiire elutempoga inimestele, sest need valmivad nii kiiresti ja kergelt. Lapsed saavad neid nautida kui magustoitu ja sinna saab peita ka erinevaid köögi- ja lehtvilju, mida nad tihtipeale väga ei armasta. 

Praegu on väga populaarsed erinevad smuutisegud ja lisandid, millega saab organismi puhastada, toidukorda asendada vms. Panen Teile südamele, et kõike tuleb teha teadlikult. Ükskõik millega liialdamine ning valesti kasutamine võib tuua kaasa hoopis vastupidise mõju. Sellegioolest võime me kõik aegajalt lisada oma smuutidesse mõne supertoidu, mis annab juurde veel erilise vitamiinilaengu.
Seekord läks minu smuutisse lisaks ka teelusikatäis spirulinapulbrit ja peale chiaseemneid ning kookoshelbeid. 

Kogus 2-le:
2 küpset ja magusat pirni
1/2 suuremat ( või üks terve väike) avokaado
50 g spinatit (pool karpi)
300 ml mandlipiima
soovi korral chia seemneid, spirulinapulbrit, kanepi valgupulbrit jms 
mõned jääkuubikud

Pane kõik koostisosad blenderisse ja blenderda kuni kõik on ühtlane. Mandlipiima lisa täiesti enda tunde järgi. Võid vähem panna kui soovid paksu smuutit ja rohkem kui vedelamat. 
Igakord ei olegi smuutisse vaja lisada banaani, sest küpsed pirnid annavad ise juba magusa maitse ning avokaado kreemise tekstuuri. Seepärast sobib see konkreetne smuuti ka väga hästi toidukordade vahele vahepalaks. 

InsajofVd

<a href=http://vslevitrav.com/>sildenafil tadalafil and vardenafil</a>

Laura Kivisoo

Mulle meeldib tuua inimesteni arusaam, et tervislik toit ei tähenda vaid kapsalehte ning meeletuid piiranguid. Tervislik toit on mitmekesine, maitseküllane ning ahvatlev. Seda ei ole keeruline valmistada ning see ei pea olema tingimata eksootiline või kulukas.

Loe edasi