Detoksist, smuutidest ja väljakutsest

Kommentaare 0

    Seda postitust ärgitas mind kirjutama hiljutine Facebookis toimunud detoks väljakutse roheliste smuutidega. Ärge saage minust valesti aru, ma armastan smuutisid ja olen ka ise detokskuure läbinud, aga seda kõike tuleb teha teadlikult. Kindlasti olen ma praegu väga ebaõiglane paljude inimeste suhtes, kes seda kõike ka nii teevad aga olen rohkem kui veendunud, et väga paljud ei tea sellest suurt midagi.  Vaadates sotsiaalmeedias jagatud pilte, kus oli välja toodud detokskuurile eelneva päeva õhtusööke ning järgneva päeva hommikusööke, siis just see teebki mind murelikuks.

Loe edasi...

Vaarikatega smuutikauss

Kommentaare 0

Smuuti on kõige lihtsamini valmiv toit maailmas! Minu meelest sobib see nii hommikusöögiks, lõunasöögiks, õhtusöögiks, magustoiduks kui ka vahepalaks. Loomulikult mitte ühel ja samal päeval aga ühe toidukorra päevas võib vabalt smuutina tarbida.

Loe edasi...

Kiire apelsini-peterselli smuuti

Kommentaare 0

Hommikune vitamiinipomm! Petersell võib tunduda küll väga veider koostisosa smuutisse aga  ei ole vaja üldse kahelda, see sobib aplesiniga imeliselt kokku.  Kuna minu hommikud algavad tavaliselt kõigepealt sooja sidruniveega siis ma ei saanud ka seekord külma joogiga alustada, niiet lisasin ka siia leiget vett.

Loe edasi...

Pirni-spinati smuuti

Kommentaare 1

Smuutid on üks ääretult lihtne, kiire ja maitsev viis, et täita kõhtu või nautida ühte vitamiinirohket vahepala. Nendega saab nii palju mängida ja katsetada ja võimalused on lõputud. Smuutid sobivad väga hästi kiire elutempoga inimestele, sest need valmivad nii kiiresti ja kergelt.

Loe edasi...
Laura Kivisoo

Mulle meeldib tuua inimesteni arusaam, et tervislik toit ei tähenda vaid kapsalehte ning meeletuid piiranguid. Tervislik toit on mitmekesine, maitseküllane ning ahvatlev. Seda ei ole keeruline valmistada ning see ei pea olema tingimata eksootiline või kulukas.

Loe edasi